Опис

Інформаційна система ІТС (ІС ІТС) створена спеціально для користувачів програм для автоматизації бізнесу – для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів.

В ІС ІТС представлені новини, коментарі та консультації спеціалістів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмах для автоматизації бізнесу, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та відправки її до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу «FREDO Звіт», інструкції з налаштування обміну первинними документами між контрагентами за допомогою сервісів «FREDO ДокМен» та «FlyDoc», інструкції з налаштування сервісів автоматичного заповнення карток контрагентів «Пактум.Контрагент» та оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації «RDI Service».

ІС ІТС доступна в режимі 24*7 – цілодобово, без вихідних і святкових днів. Матеріали ІС ІТС оперативно оновлюються.

ІС ІТС широко застосовується в навчальному процесі вищих і середніх навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів з технічних і економічних спеціальностей, що передбачає використання програм для автоматизації бізнесу.

Переваги

Унікальність ІС ІТС полягає в тому, що авторами розміщених матеріалів є розробники програм для автоматизації бізнесу, аудитори та методисти ІТС.

Експерти і методисти щодня відстежують зміни законодавства і розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни до програм, а методисти пишуть матеріали для ІС ІТС. Таким чином, всі господарські ситуації, матеріали з податків та звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства та з позиції застосування законодавства в програмах для автоматизації бізнесу з урахуванням методології, закладеної в ці програми.

Використовуючи ІС ІТС, ви постійно підвищуєте свою кваліфікацію, економите час для вирішення щоденних задач, ефективно використовуєте свою програму для автоматизації бізнесу.

Умови отримання

Для отримання повного доступу до ІС ІТС необхідно мати діючий договір інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) рівня ПРОФ або Ретро з обслуговуючою компанією або оформити пакет онлайн-сервісів «Тех.підтримка».

При оформленні договору ІТС рівня ТЕХНО надається доступ тільки до онлайн документації з продуктів для автоматизації бізнесу.

Програми, в яких реалізовано сервіс

ІС ІТС доступна користувачам всіх версій програм для автоматизації бізнесу.

Інструкції

Ціна

ІС ІТС складається з декількох розділів, які призначені для різних категорій користувачів. Перелік розділів ІС ІТС, до яких має доступ користувач, визначається видом укладеного договору ІТС:

  • Договір ІТС ПРОФ, Ретро, пакет онлайн-сервісів «Тех.підтримка» – доступ до всіх розділів ІС ІТС.
  • Договір ІТС ТЕХНО – обмежений доступ (тільки до онлайн документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

З метою підтримки навчального процесу, орієнтованого на фундаментальну підготовку молодих спеціалістів, чия подальша робота буде пов'язана з активним використанням програм для автоматизації бізнесу, всім навчальним закладам доступ до ІС ІТС надається безкоштовно за умови за умови підписання Меморандуму про співпрацю зі всеукраїнською громадською організацією «Спілка автоматізаторів бізнесу». Після підписання Меморандуму, навчальним закладам надається сервіс «Освітній супровід», до складу якого входить безкоштовне отримання інформаційно-методичних матеріалів ІС ІТС.

Техпідтримка

З питаннями отримання доступу і роботи з Інформаційною системою ІТС слід звертатися за адресою webits-info@bas-soft.eu.