Опис

Лекторій - це регулярні зустрічі користувачів з методистами ІТС та запрошеними спеціалістами.

Місце проведення семінарів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті http://www.unionba.com.ua/ і на сайті сервісу «Інформаційна система ІТС» (ІС ІТС). Перейти на сайт сервісу ІС ІТС можна з його опису на Порталі ІТС.

Мета семінарів – оперативно розглядати як питання змін у законодавстві та відображення цих змін в програмах для автоматизації бізнесу, так і найактуальніші проблеми, що виникають у бухгалтерів-практиків і кадрових спеціалістів.

Кожна тема, що розглядається у рамках Лекторію, складається з двох частин: перша присвячена нормативному регулюванню питання, що зазначене в темі лекції, а друга – тому, як це реалізовано в програмах.

Спілкуйтеся, задавайте питання і отримуйте відповіді та рекомендації.

Переваги

  • Лекторій – це унікальна можливість поспілкуватися з методистами ІТС та запрошеними спеціалістами, отримати достовірну інформацію «з перших вуст».
  • Ви отримуєте компетентні відповіді на питання без додаткових витрат на дорогу.

Умови отримання

Користувачі, які бажають взяти участь у семінарах, мають оформити заявку на сторінці реєстрації чергового заходу або зареєструватися через обслуговуючого компанію.

Інструкції

  • Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають договір ІТС ПРОФ, Ретро, пакет онлайн-сервісів «Тех.підтримка» і «Бухгалтерський», отримавши при цьому доступ до сервісу «Інформаційна система ІТС».
  • Вибрати обслуговуючу компанію для оформлення договору ІТС.

Ціна

Для організацій, у яких на момент проведення заходу зареєстровано діючий договір ІТС ПРОФ, Ретро, пакет онлайн-сервісів «Тех.підтримка» або «Бухгалтерський» передбачена безкоштовна участь:

  • Двох людей для очної участі;
  • Однієї людини для перегляду онлайн.

Вартість для решти категорій слухачів повідомляється в інформаційних листах з проведення лекторіїв, на сайті http://www.unionba.com.ua/ і на сайті сервісу ІС ІТС. Перейти на сайт сервісу ІС ІТС можна з його опису на Порталі ІТС.

Обов'язкова попередня реєстрація!

Довідкова інформація:

Техпідтримка

Для уточнення інформації про проведення лекторіїв звертайтеся за електронною поштою seminar@unionba.com.ua або телефоном +380 (44) 221-38-63.